Обчислити кількість речовини, об*єм і число атомів у 20г неону
- 02.12.2017 10:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
n = m/M;
n = 20/20 = 1 моль
n = V/Vm;
1 = V/22.4
V = 22.4 л
n = N/Na;
1 = N/6.02*10²³
N = 6.02*10²³ атомiв.
- 03.12.2017 08:00