Стальний балон містить 41 кг рідкого кисню. Який об’єм займає кисень такої маси за нормальних умов?
- 25.09.2017 04:41
- Химия
Ответы и объяснения 2
V(O2)= 1281.25 моль*22.4 литр/моль=28700 литров
- 26.09.2017 03:47
m(O2) = 41 кг
Знайти:
V(O2) за н.у.-?
М(О2) = 0,032 кг/моль
n(O2) = m/M = 41 кг/0,032 кг/моль = 1281,25 моль
V(O2) = n*Vm = 1281,25 моль*22,4 л/моль = 28700 л = 28,7 м³
Ответ: 28,7 м³
- 27.09.2017 18:38