Обчисліть кількість речовини кисню яка необхідна для взаємодії з 1120 л метану (н. у.) . Продуктами реакції згоряння метану є вуглекислий газ і вода.
- 14.12.2017 03:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
V(CH4)= 1120л
Знайти:
n(O2)-?
n(CH4) = V(CH4)/Vm = 1120 л/22,4 л/моль = 50 моль
СН4 + 2О2 ⇒ СО2 + 2Н2О
З рівняння реакції бачимо, що n(O2)=2n(CH4).
n(O2)=2*50 моль = 100 моль
Відповідь: 100 моль кисню
- 15.12.2017 01:39