Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити ці перетворення:
Ba—Ba(OH)2—Ba(NO3)2—BaCO3—BaCl2
- 18.06.2017 00:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O
Ba(NO3)2 + Na2CO3 = BaCO3 + 2NaNO3
BaCO3 + 2HCl = BaCl2 + CO2 + H2O
- 18.06.2017 00:40