Яка масса осаду утрвориться під час реакції 7.6 г магній хлориду із 50 г розчину натрій гідроксиду з массовою часткою лугу 16%?
- 23.06.2018 17:09
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(MgCL2) = 7.6 g
m(ppa NaOH) =50 g
W(NaOH) =16%
-----------------------
m(Mg(OH)2)-?
m(NaOH) = 50*16% / 100% = 8 g
M(NaOH) = 40 g/mol
n= m/M = 8/40 = 0.2 mol
M(MgCL2) = 95 g/mol
n(MgCL2) = m/M = 7.6/ 95 = 0.08 mol
n(NaOH) > n(MgCL2)
M(Mg(OH)2) = 58 g/mol
2NaOH+MgCL2-->Mg(OH)2+2NaCL
n(MgCL2)= n(Mg(OH)2) = 0.08 mol
m(Mg(OH)2) = n*M = 0.08*58 = 4.64 g
ответ 4.64 г
- 24.06.2018 09:28