У 150 мл води розчинили 50 г гліцеролу. Обчисліть масову частку гліцеролу в приготовленому розчинні.
- 03.06.2018 20:40
- Химия
Ответы и объяснения 2
50 : 200 = 1/4 ( Ответ )
- 04.06.2018 13:07
V(H2O) = 150 мл
m(гліц) = 50 г
Знайти
ω(гліц)-?
m(H2O)=p*V = 1 г/мл*150 мл = 150 г
m(pозч. гліц) = 150 г + 50 г = 200 г
ω(гліц)=50 г/200 г = 0,25 або 25%
Відповідь: 25%
- 05.06.2018 16:57