СРОЧНООО!!! Даю 20 балов
Хлороводень (гідроген хлорид) дуже добре розчиняється у воді. Так, за нормальних умов у 1 л розчиняется близько 500 л хлороводню. Обчислить яку массу матиме хлоридна кислота,виготовлена розчиненням в 1 л води 450л хлороводню
- 22.05.2018 07:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(HCl) = V/Vm = 450 л/22,4 л/моль = 20,1 моль
m(HCl) = n*M = 20,1 моль*36,5 г/л = 733,65 г
m(H2O) = p*V = 1 кг/л*1 л = 1 кг = 1000 r
m(p-pa HCl) = m(H2O)+m(HCl) = 1000 г + 733,65 г = 1733,65 г
Відповідь: 1733,65 г
- 23.05.2018 13:29