Написати рівняння для схеми перетворень. Останнє рівняння записати в молекулярному, повномута скороченному йонному вигляді
Ca-CaO-CaCi2-Ca(OH)2
- 12.06.2017 04:52
- Химия
Ответы и объяснения 1
CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O
CaCl2 + 2NaOH = Ca(OH)2 + 2NaCl
Ca(+2) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Ca(OH)2 + 2Na(+) + 2Cl(-)
Ca(+2) + 2OH(-) = Ca(OH)2.
- 13.06.2017 19:05