Який об'єм водню виділяється при взаємодіі натрію масою 23г з етиловим спиртом?
- 12.03.2018 23:16
- Химия
Ответы и объяснения 1
n=m/M
n(Na)=23/23=1
2n(Na)=2n(H)
n=V/Vm
n(H)=1*22,4=22,4л
Отмечай как лучший ответ)
- 13.03.2018 02:20