Чому дорівнює відносна густина сірководню(H2O) за повітрям???
Допоможіть будь ласка
- 06.09.2018 17:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
М(H2S)=1*2+32=34,1г/моль
Dпов.(H2S)=Mr (H2S) \ Mr (пов) = 34,1г/моль/29 г/моль=1,175- 07.09.2018 17:19