Допишіть рівняння реакцій. Назвіть продуценти.
Mg+N2-
NH3+H2O-
P+O2-
Ca3P2+H2O-
MgO+HNO3-
K2O+H3PO-
NaOH+CO2-
K2SiO3+Hcl
- 20.03.2018 15:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
NH3+H2O=NH4Oh
4P+5O2=2P2O5
Ca3P2+6HOH=3Ca(OH)2+2PH3
MgO+2HNO3=Mg(NO3)2+H2O
3K2O+2H3PO4=2K3PO4+3H2O
2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O
K2SiO3+2HCl=2KCl+H2SiO3↓
- 22.03.2018 00:06