Розрахуйте об'єм кисню що потрібен для згоряння 60 л етену
- 17.10.2017 15:57
- Химия
Ответы и объяснения 1
C2H4+3O2=2CO2+2H2O
n=60/22.4=2.7 моль
Пропорция
2.7/1=х/3
х=8.1 моль
V=8.1*22.4=181.5 л
- 18.10.2017 03:14