Визначити молекулярну формулу газуватого вуглеводню ,який містить 80% карбону . Відносна густина вуглеводню за воднем становить 15%
- 09.08.2018 06:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
.D = M(вуглеводню) / M(H₂). Ми з неї можемо порахувати молекулярну масу вуглеводню - М(вуглеводню) = М(Н₂) х D = 15 х 2 = 30.
Тепер підрахуємо атомну масу карбону в молекулі вуглеводню:
100% - 30
80% - х х = 30/100х 80 = 24 (це два атоми)
Підрахуємо гідроген - 30/100 х 20 = 6 (6 атомів). Формула вуглеводню
С2Н6 - це етан
- 01.01.1970 00:00