Який об'єм ацетилену утвориться з 300 грамів карбіду кальцію, що містить 10% домішок
- 04.11.2017 00:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
Знайдемо кількість речовини CaC2 = m/M = 270/64=4,2 моль
4,2 моль. Х моль
CaC2 + 2 H2O. = Ca(OH)2 + C2H2
1 моль. 1 моль
Х = 4,2 моль; V( C2H2)= 22,4•4,2 = 94,5 л
- 04.11.2017 00:35