До розчину що містить нітрат аргентуму масою 25.5 грами долили розчин що містить сульфід натрію масою 7.8 грами. Яка маса осаду утвориться при цьому?
- 14.12.2017 06:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
2AgNO3 + Na2S = Ag2S↓ + 2NaNO3
340г 78г 248г
знаходимо, яка речовина в надлишку: х=340·7,8/78=34г, тобто в надлишку натрій сульфід. Тоді розрахуни робимо за аргентум нітратом, який в нестачі: х=25,5·248/340=18,6г
- 16.12.2017 00:27