Відносна молекулярна маса вищого оксиду елемента 4 групи =44.Про який елемент йдеться
- 10.05.2017 15:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
Мr(ХО2)=Х+16·2=44. І розвязуємо, як рівняння з одним невідомим:
Х+16·2=44
х+32=44
х=44-32
х=12
ТОбто цей елемент повинен мати відносну атомну масу 12. По Періодичній таблиці шукаємо цей елемент і знаходимо: КАрбон. А відповіний оксид - карбон(ІV) оксид - вуглекислий газ СО2.
- 11.05.2017 12:09