Укажіть масу суміші що містить за нормальних умов 200 мл водню та 0.25 л карбону (4)оксиду
- 08.09.2018 11:48
- Химия
Ответы и объяснения 1
v(CO₂)=0,25 л
маса водню
m(H₂)=n(H₂)M(H₂)=v(H₂)M(H₂)/v₀
маса вуглекислого газу
m(CO₂)=n(CO₂)M(CO₂)=v(CO₂)M(CO₂)/v₀
маса суміші
m=m(H₂)+m(CO₂)={v(H₂)M(H₂)+v(CO₂)M(CO₂)}/v₀
m={0,2л*2г/моль+0,25л*44г/моль}/22,4л/моль=0,509 г
- 09.09.2018 11:06