Обчисліть кількість речовини 126г нітратноі кислоти
- 14.05.2017 14:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
m (HNO3) = 126 г
n (HNO3) - ?
M (HNO3) = 1 + 14 + 48 = 63 г/моль
n (HNO3) = m/M = 126 / 63 = 2 моль
Відповідь: 2 моль
- 15.05.2017 05:17