Скільки молей сульфур 4 оксиду утвориться при взаємодії 3 г сірки з киснем
- 21.05.2018 09:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(S) = 32 (г/моль)
M(O2) = 2*16 =32 (г/моль)
n=m/M
n (S) = 3/32=0.1 (моль)
n (SO2) = 0.5 (моль)
- 22.05.2018 08:19