Визначте елемент у формі ЕО2, якщо масова частка цього елемента дорівнює 50%
- 20.12.2017 08:37
- Химия
Ответы и объяснения 1
W(X)=50 %
---------------
XO2-?
W(X)=Ar(X)/M(XO2)*100%
50 = X/(X+32)*100%
50X+1600 = 100X
X=32 - это сера SO2
ответ сера
- 21.12.2017 13:34