Калій гідроксид масою 20г розчинили у воді об'ємом 140мл. Обчисліть масову частку калій гідооксиду в розчині.
Дякую зразу всім за допомогу:))
- 02.06.2017 17:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(розч КОН) = m(KOH)+m(H2O) = 20 г + 140 г = 160 г
ω(КОН) = m(KOH)/m(розч КОН) = 20 г/160 г = 0,125 або 12,5%
- 03.06.2017 13:41