Помогите пожайлуста очень срочно. Розчин який містить 13% HBr, 16% HCl, 9% HI, 18% H2S. Загальна маса розчину 3200г. Знайти масу кожної кислоти?
- 08.07.2018 07:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(HCl) = 3200 r*0,16 = 512 r
m(HI) = 3200 r*0.09 = 288 r
m(H2S) = 3200 r*0.18 = 576 r
Формула для розв'язування певної задачи.
m(речовини) = m(розчину)*ω(речовини)
- 09.07.2018 03:36