Скільки грамів 20%-ого розчину можна добути з 20 г натрій хлориду
- 04.09.2018 08:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(розчину) = m(NaCl) / w = 20 / 0.2 = 100 г
- 05.09.2018 20:45