Скільки молекул аміаку міститься в 150 г газу за (н.у)
- 12.06.2018 05:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(NH3)=14+3*1=17 (г/моль)
n=m/M=150/17=8.82 (моль)
N=Na*n, где Na - число Авагадро =6.02*10^23 (молекул/моль)
N=6.02*10^23*8.82=53.096*10^23 (молекул)
- 13.06.2018 06:59