Через розчин, що містить 2,5 г їдкого натру, пропустили 11,2 л сірководню. Яка сіль і якої маси при цьому утворилась?
- 11.08.2017 14:34
- Химия
Ответы и объяснения 2
n(NaHS)=n(NaOH)=m(NaOH)/M(NaOH)=2,5/40=0,0625 моль
m(NaHS)=n(NaHS)*M(NaHS)=0,0625*56=3,5 г
- 12.08.2017 02:44
- 13.08.2017 07:02