Деяка кількість води містить 3, 01 × 10²⁴ атомів Оксигену та 6, 02 × 10²⁴ атомів Гідрогену. Визначте масу цієї кількості води.
- 03.08.2018 08:47
- Химия
Ответы и объяснения 1
H2O
H:O = 2:1
6.02*10²⁴:3.01*10²⁴ = 2:1
n(H2) = 6.02*10²⁴/6.02*10²³ = 10 моль
М(Н₂О) = 18 г/моль
m(H₂O) = 10 моль/2*18 г/моль = 90 г
Відповідь: 90 г
- 05.08.2018 00:46