Допоможіть будьласка ,Дуже потрібно!!!!!! Визначити молекулярну формулу вуглеводню,який містить 81,82% Карбону.Відносна густина за воднем становить 22.
- 26.11.2017 00:18
- Химия
Ответы и объяснения 1
M = D*M(H2) = 22*2 = 44 г/моль
Далі знайдемо молярну масу карбону та гідрогену у сполуці
М(С) = 44 * 0.8182 = 36 г/моль
36/12 = 3
М(Н) = 44 - 36 = 8 г/моль
8/1 = 8
Отже, формула вуглеводню - С3Н8
- 27.11.2017 09:47