У 50 Г 10% розчину нітратної кислоти розчинили ще 20г чистої кислоти.Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новоутвореному розчині.
- 28.08.2017 00:06
- Химия
Ответы и объяснения 1
маса нового розчину=50+20=70г
маса кислоти в новому розчині=5+20=25г
масова частка кислоти в новому розчині 25*100/70=35,7%
- 28.08.2017 05:57