Помогиите!!!!
Глюкозу масою 4,5 г піддали спиртовому бродінню, а добутий карбон(ІV) оксид пропустили крізь вапняну воду масовою часткою кальцій гідроксиду 10%. Обчисліть масу вапняної води.
- 14.07.2017 20:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
1 моль 2 моль
n(C6H12O6)=4.5/180=0.025 моль
Mr(C6H12O6)=180
n(CO2)=2*0.025=0.05 моль
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O
1 моль 1 моль
n(Ca(OH)2=n(CO2)=0.05 моль
Mr(Ca(OH)2)=74
m(Ca(OH)2)=74*0.05=3.7 г
m раствора (Ca(OH)2)=3.7*100%/10%=37 г
- 15.07.2017 23:32