Хром утворює з Оксигеном сполуки CrO та Cr2O3.Визначте,у якій сполуці масова частка Оксигену більша
- 14.10.2017 08:20
- Химия
Ответы и объяснения 2
W(O)=16/68=0.2353=23.53%
M(Cr2O3)=2*52+3*16=152
W(O)=48/152=0.3158=31.58%
В Cr2O3 массовая доля кислорода больше.
- 15.10.2017 01:49
W(O) = Ar(O) * n / Mr(CrO) *100% = 16 *1 / 68 *100% =23,5 %
Mr(Cr2O3) = 52*2 + 16*3 = 152
W(O) = Ar(O) * n / Mr(Cr2O3) *100% = 16*3 / 152 *100% =31,58%
Ответ: Cr2O3
- 16.10.2017 04:33