Помогите пожалуйста!!!
1.Визначте молекулярну формулу насиченого одноатомного спирту, відносна молекулярна маса якого 32.
2. Обчисліть масу етанолу, який прореагував із натріем кількістю речовини 1, 75 моль.
- 06.12.2017 23:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
формула СН3ОН- метанол
2) уравнение находим массу этанола m(C2H5OH)=12*2+1*5+16+1=46
х гр 1,75 моль
2С2H5OH+2Na=2C2H5ONa+H2
2*46 2моль
хгр-----------------------------1,75моль
92гр-------------------------2моль
х=1,75*92/2= 80,5 грамм спирта
- 07.12.2017 04:27