Яка маса калій гідроксид утвориться в результаті взаємодії H2O з 8г. калію
- 09.03.2018 09:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(K)=8 г
Знайти:
m(KOH)=?
Розв'язок:
M(K)=39 г/моль, М(КОН)=56 г/моль
8 х г
2K+2H2O=2KOH+H2
39 56
m(KOH)=x г
8/39=x/56
x=11.49
Відповідь: масса калій гідросиду 11.49 г.
- 01.01.1970 00:00