Плизз помогите дам 50 балов
Відносна густина на воднем газуватої сполуки Нітрогену з Оксигеном дорівнює 23,а масова частка Оксигену в ній становить 69,56%. Встановити формулу спооуки, Обчислити масу порцій цієї речовини, що містять 12ю04×10^23 молекул
- 07.03.2018 17:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
N(O) = (0,6956 * 23 * 2) / 16 = 2
N(N) = (0,304 * 23 * 2) / 14 = 1
NO2
m(NO2) = (N/Na) * M = (12,04*10^23 / 6,02*10^23) * 46 г/моль = 92г
- 08.03.2018 02:16