Обчисліть який об`єм у літрах вуглекислого газу утвориться при окисненні 0,25 моль сахарози,нормальні умови(22,4)
- 21.11.2017 14:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
С12H22O11 + 6O2 = 6CO2 + 11H2O
З рівняння реакції слідує, що
n(CO2)=6n(C12H22O11) = 6*0.25 моль=1,5 моль
V(CO2) = 1,5 моль*22,4 л/моль = 33,6 л
Відповідь: 33,6 л СО2
- 23.11.2017 00:17