Встановіть послідовність типів реакцій для здійснення перетворень: кальцій - > карбід-> етин-> етен -> етанол- > натрій етилат
- 02.10.2017 19:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. Ca + 2C = CaC2
2. CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2
3. C2H2 + H2 = C2H4
4. C2H4 + H2O = C2H5OH
5. 2C2H5OH + 2Na = 2C2H5ONa + H2
- 03.10.2017 20:00