Массасы 980г күкірт қышқылы мен мырыш толық реакция түсетін болса, мырыштың массасы мен зат мөлшерін анықта.
- 08.03.2018 02:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(zn)-?
v(zn)-?
m(zn)=980*65/98=650
v(zn)=650/65=10
- 09.03.2018 00:03