Яка кількість речовини і скільки молекул має 180 мл води ?
- 23.07.2018 10:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
n=V/Vm, гдеVm- объем газа при н.у. = 22.4
n=180/22.4=8(моль)
N=Na*n, где Na - число Авагадро =6.02*10^23
N=6.02*10^23*8=48.16*10^23(молекул)
- 24.07.2018 23:16