Розчин натрій гідроксиду повністю прореагував із 10г 40%-ого розчину сульфатної кислоти.Яка маса солі утворилася?
- 13.04.2017 03:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
10*0,4=4 г H₂SO₄
M(H₂SO₄)=98
M(Na₂SO₄)=142
n(H₂SO₄)=m/M=4/98=0,04 моль
n(Na₂SO₄)=0,04/2=0,02 моль
m(Na₂SO₄)=0,02*142=2,84 г
- 14.04.2017 09:40