Масова частка розчиненої речовини у розчині масою 200 г дорівнює 0,2. Маса розчиненої речовини становить
А 10 г
Б 20 г
В 40 г
Г 1 г.
Запишіть розв’язок.
- 04.05.2018 00:16
- Химия
Ответы и объяснения 1
W%-mр-ни/mр-ну*100% підставляємо дані в формулу 0,2=20%
20%=mр-ни/200г*100% звідси mр-ни=20%*200г/100%=40грам- відповідь-В)
- 05.05.2018 23:00