Массасы 3,1 г фосфорды тотықтырып алғанда фосфор v оксид массасы қанша??
- 03.06.2018 07:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(P2O5)=n(P)/2=m(P)/M(P)/2=3,1г/31г/моль/2=0,05 моль
m(P2O5)=n(P2O5)*M(P2O5)=0,05моль*142г/моль=7,1 г
- 04.06.2018 05:28