СРОЧНО!!! Складiть молекулярнi, повнi, скороченi йоннi piвняння реакцiй Na2SO3+H2SO4 Ba(NO3)2+H2SO4 Zn(NO3)2+NaOH
- 26.04.2018 06:06
- Химия
Ответы и объяснения 2
Ba(NO₃)₂ + H₂SO₄ = 2HNO₃ + BaSO₄↓
Ba²⁺ + 2NO₃⁻ + 2H⁺ + SO₄²⁻ = 2H⁺ + 2NO₃⁻ + BaSO₄↓
Ba²⁺ + SO₄²⁻ = BaSO₄↓
2NaOH + Zn(NO₃)₂ = Zn(OH)₂↓+ 2NaNO₃
2Na⁺ + 2OH⁻ + Zn²⁺ + 2NO₃⁻ = Zn(OH)₂↓ + 2Na⁺ + 2NO₃⁻
2OH⁻ + Zn²⁺ = Zn(OH)₂ ↓
Na₂SO₃ + H₂SO₄ = Na₂SO₄ + SO₂↑ + H₂O
2Na⁺ + SO₃²⁻ + 2H⁺ + SO₄²⁻ = 2Na⁺ + SO₄²⁻ + SO₂↑ + H₂O
2H⁺ + SO₃²⁻ = SO₂↑ + H₂O
- 28.04.2018 13:35