Визначте елемент i обчислiть вiдносну молекулярну масу вищого оксиду й леткоi сполуки з Гiдрогеном, до складу яких входить елемент III перiоду, VI группи г
оловноi пiдгрупи
- 05.04.2018 01:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
Це сірка формула вищого оксиду--------SO3 Mr(SO3)=32+16*3=80
формула водневоі сполуки----H2S Mr(H2S)=1*2+32=34
- 06.04.2018 16:58