Елемент Е утворює летку сполуку з Гідрогеном складу Н2Е, у якій масова частка його становить 97,53%. Укажіть відносну формульну масу його вищого оксиду.
- 17.09.2018 12:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
Знаходимо відсоток водню: 100%-97,53%=2,47%
складаємо пропорцію
2--------------------------2,47%
х-------------------------97,53%
х=2*97,53/2,47=79
це селен
оксид:::::SeO3 Mr(SeO3)=79+16*3=127
- 18.09.2018 08:53