Визначте молярну концентрацію натрій йодид в розчині якщо в 200мл його міститься натрій йодид масою 6 г
- 25.06.2017 03:52
- Химия
Ответы и объяснения 1
Обчислимо кількість речовини натрій йодиду:
n(NaI) = 6 г / 150 г/моль = 0,04 моль
Обчислимо молярну концентрацію натрій йодиду:
Cм(NaI) = n/V = 0,04 моль / 0,2 л = 0,2 м
Відповідь: 0,2 м
- 26.06.2017 12:54