Обчисліть масу етанолу ,який вступає в реакцію з металічним натрієм якщо при цьому виділяєтся 67.2л водню(н.у)
- 15.10.2017 00:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано: C₂H₅OH , Na, V(H₂)- 67.2 л.
Знайти:m (C₂H₆)
1. Яка маса етанолу при взаємодії з металічним Натрієм, при виділенні 67,2 л водню?
х г 67.2 л
2 C₂H₅OH + 2 Na ⇒ 2 C₂H₅ONa + H₂↑
2 моль 1 моль
маса 46*2= 92 г об'єм 22,4 л
х = (92*67,2)/ 22,4 =276 г
Отже, маса етанолу, що вступає в реакцію з металічним Натрієм становить 276 г
- 15.10.2017 12:31