Масова частка хлороводню у розчині, який містить в одному об'ємі води 450 об'ємів НСІ (н. у) дорівнює......??
- 03.01.2018 14:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
Порахуємо маси води та хлороводню взявши за 1 об’єм 1 літр.
m(H2O) = V(H2O) = 1 кг
m(HCl) = V/Vm*M = 450/22.4*36.5 = 733.26 г
Рахуємо масу розчину 1000+733.26 = 1733.26 г
Рахуємо масову частку w = m(речовини)/m(розчину) = 733.26/1733.26 = 0.423
Відповідь: 42.3%
- 04.01.2018 14:12