Який об'єм займає суміш, що містить 690г діоксиду нітрогену і 480г кисню.
- 11.03.2018 08:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
Масса диоксида азота (690/46)*22,4=336г
масса кислорода (480/32)*22,4=336г
общая масса 336+336=672г
- 12.03.2018 02:19