Для обробки місця опіку потрібно 120г розчину гідроген пероксиду з масовою часткою 5%. які маси розчину з масовими частками 3% та 30% необхідно взяти для цього?
- 07.06.2018 03:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
Для початку найдемо масу H2O2 в 5% розчині:
120*0.05=6 грам
Тепер можна найти маси розчинів 3% та 30% відповідно:
6/0.03=200 грам
6/0.3=20 грам
- 08.06.2018 04:07