На 9,6 магнію подіяли хлоридною кислотою . який обєм (н.у.) водню утворився
- 15.08.2017 01:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
9,6 г Х л
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2
n = 1 моль n = 1 моль
Mr = 24 г/моль Vm=22,4 л/моль
m = 24 г V = 22,4 л
9,6 г Mg - Х л Н2
24 г Mg - 22,4 л Н2
V(H2) = 9,6 * 22,4 / 24 = 8,96 л
- 16.08.2017 08:40