Даю много балов яку масу кальцій хлориду гексагідрату та яку масу води потрібно взяти для приготування 400 г розчину з масовою часткою кальцій хлориду 15 %
- 08.05.2017 15:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(CaCl2)=400*0,15=60 г
m(CaCl2*7H2O)=
M(CaCl2)=111 г\моль
M(CaCl2*6H2O)=219 г\моль
m(CaCl2*6H2O)= г
m(H2O)=400-118,38=281,62 г
- 09.05.2017 06:02